Пулинська селищна рада нагородила почесними грамотами наших рятувальників!

Дата: 17.09.2021 15:10

Сьогодні, 17 вересня, коли увесь світ відзначає величне свято – День рятівника, Пулинська селищна рада нагородила почесними грамотами мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв – наших рятувальників!

За бездоганне виконання своїх службових обов’язків у порятунку людей, ліквідації випадків надзвичайних ситуацій та з нагоди святкування Дня рятівника з побажаннями міцного здоров’я та родинного затишку почесними грамотами нагородили:

Молодшого сержанта служби цивільного захиступожежного-рятувальника 27 державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області Віктора Ткаченка.

Молодшого сержанта служби цивільного захистудиспетчера 27 державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області Ростислава Денисюка.

Сержанта служби цивільного захисту – старшого водія 27 державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області Олександра Буковенка.

Нехай Бог віддячить Вам за ваші подвиги миром, щастям і благополуччям! Зі святом!