Святкування Дня фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2021 16:01

На Центральному стадіоні «Колос» сьогодні було людно, гучно та інтригуюче. Адже у другу суботу вересня ми святкуємо День фізичної культури і спорту.

Пулинська громада – одна з найспортивніших громад, тому у цей День разом зібралися ті, хто є гордістю Пулинщини: спортсмени, ветерани спорту, тренери, аматори, шанувальники спорту, представники активного та здорового способу життя.

З вітальними словами до усіх присутніх звернулися начальник гуманітарного відділу Пулинської селищної ради Олена Гузюк, головний спеціаліст відділу гуманітарний Георгій Андрійчук, голова ФСТ «Колос» Михайло Шакура та побажали спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.

На святкуванні було вручено близько 40 почесних грамот і подяк нашим спортивним геніям, котрі не зважаючи на будь-які перепони, життєві чи особисті обставини, готові прийняти участь у змаганнях, представити нашу громаду на найвищому рівні та формувати в підростаючого покоління ази здорового способу життя.

Музичні дарунки для усіх присутніх пролунали від учнів Пулинської школи мистецтв Божени Бернацької та Назара Войтюка.

Після урочистої частини наші спортсмени вступили в спортивні батли з міні-футболу, волейболу та шахів.

На локації з волейболу були присутні 3 команди на чолі з Миколою Іщенком, Юрієм Опанащуком та Сергієм Янчуком.

На футбольному полі за перемогу боролися ФК «Пулини», ФК «Фанат», команда Пулинської ДЮСШ, ФК «Первоцвіти» (Новозаводська ДЮСШ).

4 шахістів обрали для себе затишне місце в крайній частині спортивного поля, де в атмосфері тотальної зосередженості і спокою, насолоджувалися грою.

За результатами змагань першість з футболу здобули ФК «Пулини», 2 місце закріпилося за командою Пулинської ДЮСШ, 3 – ФК «Фанат».

Запеклою була боротьба на волейбольному майданчику та врешті 1 місце здобула ВК «Пулинчанка»-1, 2 – ВК «Пулинчанка»-2, 3 – ВК «Гріндей».

Серед змагань із шахів місця розприділились наступним чином: 1 – Сергій Дворецький, 2 – Василь Галушка, 3 – Олександр Боярчук.

Наші вболівальники отримали неймовірний заряд енергії і сили, вдосталь нааплодувались і з відчуттям гордості покинули стадіон.

Дорогі спортсмени, аматори, ветерани спорту, тренери та усі причетні бажаємо, щоб кожен Ваш ранок починався з веселих вправ та посмішок, кожен день дарував добрий настрій та вдачу, а кожен вечір розпалював у Ваших душах сад щастя!

Нехай ніколи не підводить здоров’я і олімп перемог буде на Вашому боці.

Зі святом!