Увага, небайдужі мешканці! Незабаром Всесвітній День прибирання!

Дата: 09.09.2021 16:52

Пулинська селищна рада запрошує приєднатися до масштабного прибирання нашої громади у рамках щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Акція проводитиметься на різних локаціях Пулинської територіальної громади 17 вересня 2021 року 0 14.00 з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень. Також Ви можете самостійно обрати об’єкт для прибирання та провести очищення території не пізніше 18 вересня 2021 року у зручний для Вас час.

Просимо максимально висвітлювати інформацію про результати прибирання, робити фото до і після акції, публікувати в соціальних мережах з хештегами #пулиниприбирання #побачивприбери #worldcleanupday #letsdoitukraine, обов’язково відмічайте групу Пулинська територіальна громада у фейсбук.

Беріть із собою на локацію захисні маски, антисептики, рукавички, великі пакети для сміття та пам’ятайте про соціальну дистанцію. Запрошуйте родину та друзів.

Ставайте частиною наймасштабнішого руху ековідповідальних людей.

Зробімо Україну чистою разом!