Привітання селищного голови Олександра ГАВРИЛЮКА з Днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 08:39

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій країні відзначається День підприємця.

У цей святковий день хочу привітати з професійним святом енергійних, ініціативних людей, котрі зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, активно сприяти поступальному розвитку нашої громади.

Недарма, Девід Карп сказав: «Підприємець – це людина, у якої є бачення, і яка хоче творити». Це дійсно так, адже бути підприємцем означає наполегливо працювати і розраховувати лише на власні сили та розум. Сьогодні за підприємництвом –  майбутнє!

Тож у цей День прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі. Зичу Вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, мудрості і невичерпної  наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною!

Упевнений, що такі цілеспрямовані, працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити нашу громаду процвітаючою й успішною!

Дякую Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю!

З повагою селищний голова Олександр ГАВРИЛЮК!