29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенність і територіальну цілісність держави

Дата: 28.08.2021 14:39

У ці серпневі дні в Україні вшановують пам'ять загиблих військових, учасників АТО. Адже саме 29 серпня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь період війни.

28 серпня селищним головою Олександром Гаврилюком, секретарем ради Людмилою Метельською, завідувачкою відділу гуманітарного Оленою Гузюк та начальником Пулинського відділу №5 управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА Тетяною Коберник покладено квіти до пам’ятника нашому земляку, учаснику бойових дій на Сході країни Cергію Ковнацькому.

В бібліотеці Пулинської селищної ради розгорнуто книжкову панораму пам'яті, яка присвячена цій даті. До уваги читачів книги, які описують Іловайську трагедію та війну на Сході України.

У цей час там саме поспіли соняхи, але їх урожай так і не зібрали у 2014 році, адже в цих соняхах тривали бої й залишилися загиблі українські захисники. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами.

Ми завжди пам'ятаємо наших земляків Олександра Чернявського та Сергія Ковнацького, які поклали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини.

Олександр Чернявський – старший сержант, механік-водій машини РХБЗ, 144-й окремий батальйон РХБ захисту, 30-та механізована бригада. Загинув 15 лютого 2015 року під час супроводу колони, яка рухалася польовою дорогою зі смт Луганське до Дебальцевого, потрапивши у засідку терористів. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сергій Ковнацький – старший солдат 95-ої окремої аеромобільної бригади. Загинув 25 березня 2018 року від поранення у голову кулею снайпера під час бойового чергування в районі шахти «Бутівка». Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Схилімо голови й вшануємо пам'ять наших героїв, які загинули за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу. Пам'ятаймо наших Героїв кожної миті, кожної хвилини, кожного дня!