Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Охорона праці – «Біда в сім’ю вривається зненацька»

Дата: 28.08.2021 09:34
Кількість переглядів: 454

На жаль, сумно констатувати факти коли в сім’ю зненацька вривається біда, коли ми її не очікуємо і якої могло б не бути. Через нещасні випадки, що трапляються з працівниками при виконанні своїх службових (трудових) обов’язків не тільки втрачаються години праці для підприємства, але й здоров’я самих працівників, інколи й життя. Як не прикро, але причини настання травматизму на виробництві повторюються з року в рік.

За сім місяців 2021 року до Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду ССУ у Житомирській області від страхувальників надійшло три повідомлення про настання нещасного випадку, а саме:

 - філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» АТ «ОГХК», (смертельний) з потерпілим Н.;

 - КЗ «Центр культури й дозвілля» Пулинської селищної ради, (тимчасова втрата працездатності) з потерпілою Н.;

 - ТОВ «Межиріченський ГЗК», (тимчасова втрата працездатності) з потерпілим Н.

Безвідповідальність посадових осіб, власна необережність виконавців робіт призводить до тяжких наслідків – здебільшого до втрати працездатності, а можливо й життя.

Знизити травматизм на виробництві можна завдяки проведенню відповідних профілактичних заходів, медичних оглядів працівників певних категорій, інструктажів з питань охорони праці, підвищенню рівня технологій та контролю виробничих процесів, особистої відповідальності інженерно-технічних працівників та виконавців робіт.

Підвищуючи рівень промислової безпеки шляхом економічного стимулювання, необхідно створювати  працівникам належні й безпечні умови праці «Державна політика в галузі охорони праці базується на принципах: пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці;» (ст. 4 Закону України «Про охорону праці»).

Умови праці на робочому місці, безпека технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан колективного та індивідуального захисту, що використовуються працівником, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам законодавства (ст. 6 Закону України «Про охорону праці).

Фото без опису

 

Хорошівське відділення УВД ФСС України  у Житомирській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь