Виступ в «Будинку для вдів»

Дата: 28.08.2021 08:14

Вітання з Днем Незалежності України та з Днем громади подарували тим, хто за станом здоров» я не мав змоги завітати на урочистості, які відбулися 24 серпня в селищному парку. Тому, аматорський колектив «Мелодія душі» Центру культури й дозвілля завітав до «Будинку для вдів» Пулинського Громадського центру зі святковою програмою.

- Ми познайомились із чудовими жінками поважного віку, які виявились привітними й вдячними слухачками, не скупими на різні емоції: від сліз до щирого сміху. У кожної із них своя історія, зачасту непроста. Але сьогодні вони на кілька миттєвостей змогли забути про свої минулі негаразди  й просто насолоджуватись щирими привітаннями та колоритним виконанням українських пісень, - зазначила головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська.