Із засідання чергової сесії селищної ради

Дата: 26.08.2021 14:27

26 серпня відбулося засідання одинадцятої сесії селищної ради 8-го скликання, на якому розглянуто близько двох десятків питань порядку денного й різне. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

З 26 депутатів на засідання прибуло 19.

На розгляд сесії було внесено такі питання: про внесення змін до рішення 6 сесії 8-го скликання №362 «Про затвердження Плану (Програми) економічного і соціального розвитку Пулинської територіальної громади на  2021 р.»; про надання в оренду нежитлової будівлі у с.Ясна Поляна шляхом проведення аукціону; про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна; про надання в оренду нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності Пулинської селищної ради; про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Пулино-Гутського старостинського округу Тетяні Костриці; про зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік.

Крім цього, розглянуто низку земельних питань. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.