Змагання на кращу спортивну громаду Житомирщини (детальніше)
21 серпня у с. Радовель Олевської територіальної громади відбулися спортивні змагання серед ТГ Житомирщини, приурочені 30-ій річниці Незалежності України. У змаганнях взяли участь спортсмени Пулинської територіальної громади, які посіли загальнокомандне II місце.
У нашій команді найкраще виступили: гирьовий спорт – майстер спорту Тарас Панчук, який підняв гирю вагою 24 кг за 12 хвилин 257 разів, посівши І місце.
Перше місце вибороли й тенісисти: майстер спорту Вадим Грибан та Людмила Панченко.
Другі місця здобули: шашки – Валентина Коберникова, шахи – Сергій Лісіцький.
Третю сходинку посіла футбольна команда, за яку виступили: Вадим Ковальчук, Дмитро Коваленко, Вадим Черниш, Денис Василенко, Мирослав Василенко, Ілля Поліщук.
Це гарний подарунок нашим землякам до Державних свят та Дня громади.
Вітаємо спортсменів і зичимо їм нових спортивних успіхів та перемог.