Відзначаємо 30-річчя Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 16:33

У день народження України, 24 серпня, жителі Пулин, представники старостинських округів та гості зібралися в селищному парку, аби разом відзначити 30-у річницю Незалежності нашої держави та День громади. На свято завітав і депутат обласної ради Анатолій Подік.

Народні умільці демонстрували свої вироби: вишиванки, художні картини, вироби з дерева, декоративно-ужиткового мистецтва й інше.

Старостинські округи громади прибули на свято зі своїми наметами, які нагадували українську світлицю з вишиваними рушниками, смачними стравами на столі та привітними господинями. До них долучилися установи  й  організації.

Урочистості з нагоди сьогоднішніх святкувань розпочалися під звуки Державного Гімну. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв Сергія Ковнацького, Олександра Чернявського та всіх загиблих учасників АТО/ООС.

Щирі вітання і сердечні побажання прозвучали від селищного голови Олександра Гаврилюка та депутата облради Анатолія Подіка, котрий привітав присутніх від імені керівництва області  й себе особисто та вручив Подяки обласної ради: Ірені Скідан (завідувачці терапевтичного відділення КНП «Лікарня» селищної ради); Валентині Буряченко (директору Кошелівської ЗОШ); Леоніду Фесенку (заслуженому вчителю України, викладачу художнього відділу школи мистецтв); Віталію Гудзюку (генеральному директору товариства "Агро-Регіон Житомир"); Івану Василиці (сімейному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»); Олені Черниш (директору Староолександрівської ЗОШ); Анатолію Андрійчуку (головному механіку ТОВ «Реді Гармент Технолоджі Україна»); Олександру Сівченку (інженеру-землевпоряднику СТОВ «Надія ВП»).

Під дружні оплески присутніх один за одним виходили на імпровізовану сцену переможці у номінаціях. Це громадяни, які своєю працею створюють добробут громади, дбають про її розвиток, лікують людей, виховують дітей, небайдужі до розвитку свого краю, щирі й щедрі до людей. Переможців у номінаціях нагороджували селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, заступник селищного голови Сергій Мурзаков, керуючий справами (секретар) виконкому Микола Захарчук.

Номінації були такими:

- «Меценат року» – Олег Ткачук;

- «Медичний Оскар» - Марія та Федір Савицькі (смт Пулини);

- «Для добробуту громади» – Айк Сароян;

- «Надійне партнерство» – Андрій Баланський;

- «Почуття обов’язку» – Ніла М’янівська (діловод Ялинівського старостинського округу), Володимир Опанащук (тракторист ФГ «Деметра» с. Зелена Поляна), Анатолій Слудковський (майстер лісу с. В’ юнки);

- «З людьми й для людей» – Сергій Посвятенко;

- «Активна життєва позиція» – Олексій Веліченко (с. Івановичі), Олександр Могила (с. Ясна Поляна);

- «Світ захоплень» – Віктор Бобрик (с. Івановичі);

- «Багатодітна родина» – Валентина і Віктор Базилюки (с.Сколобів);

«Відкрите серце» – Галина Грибан (с.Чернявка);

- «Берегиня роду» – Світлана Фелль (с. Мартинівка);

- «Щаслива родина: золотий ювілей (50 років)» – Ніна та Станіслав Стромидло (смт Пулини);

- «Щаслива родина: срібний ювілей (25)» – Валентина та Віктор Бабич (с.Івановичі);

«Спортивна надія громади» – Олександра Опанащук (смт Пулини);

- «Серце віддане дітям» – Тетяна Дереза (с. Сколобів);

- «Народилася сім’я» – Ліза та Антон Прокопчуки;

- «Наймолодший житель громади» – Максим Забродський (с. Івановичі).

Усіх їх нагороджено цінними подарунками

Нагородження перепліталися з музичними вітаннями. Учасників свята вітали працівники Центру культури й дозвілля селищної ради, аматори, співочі колективи закладів культури старостинських округів Пулинської громади.

Щоправда, дощова погода трохи зіпсувала свято. Але здавна відомо, що дощ – символ родючості, доброго врожаю. Він живить землю, а значить, що краплі води в майбутньому стануть корисними.

А загалом у сьогоднішньому святі головне – не погода, головне – Україна, яка відзначає 30-річчя своєї Незалежності.

Головне – при будь-якій погоді жити з Україною в серці, любити її, захищати від ворогів, берегти Незалежність, примножувати здобутки.

Бажаємо всім в країні вільній жити,

Свободою цією всім серцем дорожити.

Любити Україну, її сили віддавати,

Щоб вона могла тільки процвітати!