Вітання селищного голови Олександра Гаврилюка

Дата: 23.08.2021 13:03

Шановні жителі Пулинської територіальної громади!

24 серпня ми відзначаємо подвійне свято – 30-у річницю Незалежності України та День громади.

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її цілісність та єдність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями наших синів і дочок, котрі вірили в незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не  шкодуючи власного життя, захищає її від агресора.

Я впевнений, що наш працелюбний народ спроможний поліпшити життя у своїй державі. У нас є всі підстави бути певними у своїх силах, з оптимізмом дивитися в прийдешнє. Адже за часи Незалежності ми довели, що здатні долати труднощі й досягати успіху.

За попередні роки відбулося багато позитивних змін і в Пулинській територіальній громаді: ремонтуються та будуються дороги, тротуари, поліпшується благоустрій населених пунктів, зростає добробут громадян.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та себе особисто вітаю всіх зі святом. Миру вам і злагоди, міцного здоров’я й щастя.

Нехай у ваших серцях не міліє джерело віри й надії в завтрашній день, зростає почуття гордості й любові до своєї держави!

Слава Україні!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.