Вітання селищного голови Олександра Гаврилюка з Днем Державного Прапора України!

Дата: 22.08.2021 11:55

Шановні мешканці Пулинської громади!

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині Прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий героїчний шлях.

Під рідним Прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний Прапор.

Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного Прапора країни!

Зі святом вас, дорогі жителі громади!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк