19 серпня – День пасічника України

Дата: 19.08.2021 08:37

Шановні пасічники Пулинської територіальної громади!

Сьогодні, у свято Господнього Преображення, ми відзначаємо День пасічника України. І недаремно ці свята відзначаються разом. Адже бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі.

Протягом сторіч виготовлення меду перетворилося на справжнє мистецтво. Мед на столі – радість у господі. З медом відзначають свята, частують гостей, лікують недуги.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до нашого столу неповторний дар землі й сонця. Велика подяка вам, пасічники, за кропітку працю й вірність народним традиціям.

Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, щасливої світлої долі. Нехай добробут, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за працю, а на столі завжди буде мед, як символ благополуччя і здоров’я!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.