Клієнти пробації відвідали музей «Учасників бойових дій»

Дата: 18.08.2021 17:01

16 серпня з нагоди святкування тридцятиріччя Дня Незалежності України суб’єкти пробації  Житомирського РС №8 філії Центру пробації в області відвідали музей «Учасників бойових дій», що у смт Пулини.

Під час екскурсії  волонтер Пулинської  регіональної спілки ветеранів війни АТО Володимир Адамович розповів про війну на сході країни, продемонстрував фотопортрети героїв Небесної Сотні, а також  героїв, які народились, навчались на Пулинщині, працювали та призивались до Збройних Сил України.

Серед експонатів учасники екскурсії побачили фото загиблих, ознайомились з особистими речами військових та озброєнням.

«Жоден експонат в музеї – не випадковий. Усі вони – це частина історії. Нашої історії, в якій за наш мир та спокій ціною власного життя відповідають вони – військові. І за це ми їм вдячні», – зазначила начальниця підрозділу пробації Тетяна Горбатюк.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Житомирський районний сектор №8 філії Центру пробації у Житомирській області (селище Пулини)