До уваги молоді! Табір «Древлянська земля – Лесина земля» чекає на вас!

Дата: 17.08.2021 09:54

Відповідно до Закону України «Про основні засади молодіжної політики» Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської ОДА спільно з Громадською організацією «Захист прав молоді та релігійних громад» проводитиметься історичний табір «ДРЕВЛЯНСЬКА ЗЕМЛЯ - ЛЕСИНА ЗЕМЛЯ».

Запрошуємо молодь віком від 14 до 35 років до участі в історичному таборі.

Захід проводитиметься в умовах наметового табору з 21 по 23 серпня 2021 року в лісово-парковій зоні між річкою Случ та вулицею Герцена в місті Новоград-Волинський, Житомирської області.

Метою проведення історичного табору є:

• набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей з історії України, зокрема краєзнавчої історії поза системою освіти;
  • розширення і практичне освоєння знань, здобутих в школі або в університеті з історії України;
  • популяризація молодіжної неформальної освіти;
  • інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток учасників проєкт;
  • формування національної свідомості через систему неформальної освіти, зокрема з історії України;
  • відзначення 150 річниці від дня народження Лесі Українки та аналіз її особистості як державно-правового мислителя початку XX століття.

Організатори забезпечують транспортом від м. Житомир до місця проведення заходу та у зворотному напрямку, харчуванням та питною водою. Участь у заході – безкоштовна.

Контактна особа: Тетяна Поліщук – головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Департаменту культури, молоді та спорту ОДА, тел.: 096 468 87 87; 068 820 17 24; 066 415 85 95.

Електронна адреса zahistmolodi@gmai.com