Село Ягодинка: до Дня Незалежності України

Дата: 16.08.2021 11:25

Лічені дні залишилися до відзначення великих державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З цієї нагоди 15 серпня у селі Ягодинка відбувся патріотичний захід, який підготувала завідувачка місцевим сільським клубом Зоя Бондарчук спільно зі школярами.

Гарного сонячного дня в приміщенні сільського клубу зібрались мешканці сіл Ягодинка та Веселе. Урочистості розпочалися з Гімну України, з хліба-солі на вишитих рушниках. Хвилиною скорботи вшанували пам’ять воїнів-героїв, які віддали життя за свободу нашої держави.

Діти читали вірші, танцювали, співали пісні, даруючи глядачам гарний та бадьорий настрій. Одним словом – вся атмосфера свята була пройнята духом патріотизму та любові до свого краю, до нашої рідної України.

З вітальним словом до односельчан звернулася Зоя Бондарчук, яка розповіла про Незалежність нашої держави, чому за неї треба боротися і відстоювати, побажала всім миру й міцного здоров’я.

- Свято Незалежності залишило в людей надзвичайно теплі почуття, щирі емоції, а також бажання пам’ятати історію. Бо тільки пам’ятаючи своє минуле, можемо будувати майбутнє, - наголошує учасниця заходу, начальник відділу загальної та організаційної роботи Пулинської селищної ради Олена Лонська.