Про стан протипожежного водопостачання та вакцинацію

Дата: 12.08.2021 15:41

12 серпня за участі секретаря ради Людмили Мемельської відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке вів заступник селищного голови Сергій Мурзаков.

Про стан протипожежного водопостачання доповідав куратор 27-ої державної пожежної рятувальної частини 1-го державного пожежного рятувального загону головного управління ДСНС України Анатолій Павленко. За його інформацією, на території Пулинської громади знаходиться 38 водойм у 22 населених пунктах, де можна забирати воду пожежним автомобілем, та 5 водонапірних веж, які також пристосовані для забору води пожежним автомобілем. Куратор висловив стурбованість про те, що у 10 населених пунктах громади відсутні будь-які джерела протипожежного водопостачання, а до найближчих водойм відстань більше 2 кілометрів.

Комісією розглянуто та затверджено план заходів щодо поліпшення стану зовнішнього протипожежного водопостачання на території Пулинської громади. Зокрема:

- передбачити під час формування селищного бюджету видатки для встановлення нових джерел протипожежного водопостачання, в тому числі на «безводних» ділянках, ремонту несправних, їх утримання, влаштування штучних водойм, створення умов для забору води пожежно-рятувальною технікою з існуючих природних та штучних водоймищ, забезпечити їх пірсами, під’їздами тощо. Термін виконання – до 31 грудня 2021 р.;

- скласти графік ремонту несправних пожежних гідрантів згідно з переліком несправних джерел вуличного зовнішнього протипожежного водопостачання, які необхідно відновити, вказавши термін виконання, та подати копії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради;

- на природних водоймах облаштувати місця для забору води пожежно-рятувальною технікою та під’їзди до них;

- сприяти в облаштуванні пожежних водойм в с. Ягодинка, Івановичі та на території «Пулинського лісництва».

Про стан вакцинації громадян селищної територіальної громади інформував директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роман Лісіцький. У своєму виступі директор зазначив, що на даний час в медичній установі проводять щеплення вакциною CoronaVak. Вакцинуватися може кожен бажаючий.

Інформацію керівника Центру первинної медико-санітарної допомоги взято до відома. Запропоновано сільським старостам стосовно вакцинації проводити роз’яснювальну роботу з населенням старостинських округів.