Проведено огляд готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 10.08.2021 16:30

9 серпня проведено огляд готовності закладів освіти Пулинської територіальної громади до роботи в новому 2021-2022 навчальному році.

У загальноосвітніх школах та закладах дошкільної освіти побували: селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, представники відділу освіти на чолі з начальником Наталією Опанащук та начальник Пулинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в області Олександр Лігута.

Комісія оглянула навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, пришкільні території шкіл та дитячих садочків. Грубих порушень чи проблемних питань під час об’їзду не виявлено. Натомість підкреслено сумлінну роботу самих освітян у підготовці закладів до нового навчального року.

Заклади освіти мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу, створені комфортні умови для здобуття освіти та виховання дітей.

Слід зазначити, що з бюджету селищної територіальної громади для потреб закладів дошкільної освіти було виділено 6 676 877 грн, загальноосвітніх шкіл – 6 454 695 грн.

Перше вересня – не за горами. Цього дня заклади освіти привітно відкриють двері перед школярами та дошкільнятами громади.

ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.:

Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ст.:Фото без опису

Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.:

Чернявська філія:

Очеретянський ЗДО: