У рамках програми Президента України «Велике будівництво»: на Житомирщині триває реконструкція комплексу-стадіону в м. Олевськ

Дата: 10.08.2021 09:02

Фото без описуУ рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція майнового комплексу стадіону “Колос” в м. Олевськ.Фото без опису

Проєкт має на меті створення сучасного спортивного стадіону для забезпечення потреб жителів громади та району, підвищення ефективності підготовки спортсменів, а також рівня надання освітніх, фізкультурно-спортивних послуг, залучення до здорового способу життя дітей, юнацтва та інших верств населення.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даним проєктом передбачено: влаштування нового футбольного поля зі штучного покриття розміром 98,0 м х 64,0 м; мініфутбльного поля з штучного покриття розміром 18,5 м х 27,5 м; волейбольного поля із синтетичного покриття розміром 13,5 м х 25,0 м; бігових доріжок; майданчика з вуличними тренажерами; реконструкцію побутових приміщень з добудовою; реконструкцію сходів та спусків до поля та трибун.

В господарській зоні передбачено:

-влаштування громадської вбиральні;

-технологічний майданчик з контейнерами для сміття та автостоянка для командних автобусів. Також передбачено влаштування гостьової автостоянки на 15 машино-місць з 1 машино-місцем для інвалідів;

-благоустрій території.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час пресконференції 01 квітня розповів про проєкти, реалізація яких планується впродовж 2021 року в рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Також, у рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у м. Бердичів.

Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту – 39336,866 тис. грн.

На 2021 рік передбачено фінансування у розмірі 15000,0 тис. грн., з них:

кошти ДФРР –  13500,0 тис. грн.;

кошти місцевого бюджету – 1500,0 тис. грн.

Будівельна готовність об’єкту складає 21,0%.