Сьогодні, 9 серпня, Всесвітній день книголюбів

Дата: 09.08.2021 11:56

Щорічно 9 серпня відзначають день книголюбів. Свято зародилось у США і майже одразу набуло чималої популярності, і в результаті набуло статусу Всесвітнього.

Це свято відзначають письменники, поети, літератори та видавці, друкарні й книжкові магазини, ну і, звичайно, читачі - ті люди, для яких книга і створюється. Саме читачеві присвячений Всесвітній день книголюбів. Любов до читання у кожного своя, проте чи знайдеться річ у світі, яка буде наповнена такою ж магією, як книга?

Читання – свого роду таїнство, адже кожна книга – загадка, зрозуміти яку можна лише після прочитання. Прочитання книг – це інвестиція у розвиток своєї особистості, свого характеру та кругозору, тому прекрасно, коли хобі у людини – читання.

Працівники бібліотеки Пулинської селищної ради бажають Вам більше цікавих книжок і захоплюючого читання!