Вивчаймо Правила дорожнього руху

Дата: 06.08.2021 17:09

5 липня, в День Правил дорожнього руху, в бібліотеці Пулинської селищної ради з юними читачами проводились індивідуальні бесіди на цю тематику.

Сучасний світ живе бурхливим, стрімким життям. Вулицями нашого містечка мчать автомобілі. Для того, щоб шлях наш був безпечним, ми повинні знати Правила дорожнього руху. Наша пам'ятка допоможе в цьому всім.

«Будьте особливо уважними при переході проїжджої частини, - говорять працівники бібліотеки своїм юним читачам. - Підійшовши до пішохідного переходу, обов'язково зупиніться на узбіччі. Подивіться спочатку ліворуч, якщо транспорту немає, перейдіть до середини дороги (осьової лінії, острівця безпеки), подивіться праворуч і, якщо шлях вільний, переходьте далі дорогу. Бережімо одне одного, бо ми того варті!».