Роман Лісіцький – переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 03.08.2021 17:18

3 липня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської селищної ради.

На конкурс надійшла заява від лікаря загальної практики сімейної медицини, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД»  Романа Лісіцького.

У ході засідання членами комісії, до складу якої ввійшли: Сергій Мурзаков – заступник селищного голови, голова комісії; Олена Гузюк – начальник відділу гуманітарного, секретар комісії; Іван Василіца – голова профспілкової організації комунальної установи «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; Лариса Молодецька – член профспілкової організації КУ; Микола Мельник – голова трудового колективу КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги»; Наталія Лисюк – головна медична сестра закладу  проведено бесіду з Романом Лісіцьким та заслухано його пропозиції щодо розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Роман Лісіцький окреслив своє бачення роботи «ЦПМСД», зупинився на питанні захворюваності на COVID-19, щепленні проти нього та профілактиці. Дав відповіді на запитання присутніх.

Членами комісії вирішено:

- переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» вважати Романа Лісіцького;

- селищному голові Олександру Гаврилюку рекомендувати призначити Романа Лісіцького на посаду директора КНП «ЦПМСД» та укласти контракт.