Туристичні листівки Житомирщини

Дата: 22.07.2021 14:48

Житомирський обласний інформаційний туристичний центр випустив серію нових листівок, присвячену шести туристичним містам Житомирської області:

• Житомир – батьківщина Сергія Корольова;
  • Бердичів – місто кохання Оноре де Бальзака;
  • Коростень – місто помсти Княгині Ольги;
  • Новоград-Волинський – батьківщина Лесі Українки;
  • Малин – українське коріння Миколи Миклухо-Маклая;
  • Олевськ – республіка Тараса Бульби-Боровця.

На листівках розташована інтерактивна туристична мапа з цікавими позначеними місцями кожного міста та QR-кодами.

Листівки можна безкоштовно отримати в офісі ТІЦ у (Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 51), а також на ТІЦ-поінтах, які розміщені на автовокзалі у Житомирі, а також готелях і музеях області.

Довідково.

Житомирський обласний туристичний інформаційний центр (ЖОТІЦ) створений для сприяння та реалізації туристичного потенціалу Житомирщини й є основною пов’язуючою ланкою між усіма групами інтересів: учасниками туристичної інфраструктури, обласною владою, громадою та відвідувачами міста.

Основними завданнями ЖОТІЦ є сприяння розвитку туристичного потенціалу області, налагодження якісних та ефективних комунікацій, створення умов та покращення позицій Житомирщини як туристичного регіону через розвиток та просування привабливих туристичних продуктів і послуг, а також формування позитивних туристичних вражень.

У туристичному інформаційному центрі Вам безкоштовно нададуть детальну інформацію про туристичну інфраструктуру, архітектурну та культурну спадщину, екскурсійні маршрути та можливості гарного дозвілля в Поліському краї.