Представлено начальника 6-го відділу районного ТЦК та СП Євгенія Молочківського

Дата: 22.07.2021 10:27

22 липня за участі Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося представлення начальника 6-го відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгенія Молочківського.

У 6-му відділі Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (в минулому Пулинський військовий комісаріат) відбулися кадрові зміни. На посаду начальника відділу призначено майора Євгенія Володимировича Молочківського (тел. 0964409032), який до цього працював у Романівському районі.

Його попередник, підполковник Валерій Сидорчук подякував керівництву селищної ради та старостам старостинських округів за співпрацю.

Селищна рада бажає новому керівнику професійних успіхів у виконанні своїх службових обов’язків й плідної праці.