Провели виїзний прийом громадян

Дата: 21.07.2021 17:04

В’юнківський та Новозаводський старостинські округи – одні з найвіддаленіших Пулинської територіальної громади.

21 липня заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков та головні спеціалісти відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, земельних відносин та інвестиційної діяльності Василь Костриця та Василь Владиченко побували у В’юнківському та Новозаводському старостинських округах, де провели виїзний прийом громадян.

Мешканці сіл зверталися з таких питань: переоформлення спадщини; передача в оренду та продаж землі; оформлення документів на землю під житловим будинком; отримання у власність земельних ділянок не громадянами України та інші.

На запитання громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення.

Спірне питання під’їзду (прилегла територія Новозаводського храму) у зв’язку з відсутністю настоятеля, залишилося не вирішеним. «Воно потребує додаткового вивчення», - зазначили представники селищної ради.

Також фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальної допомоги» Олена Волощук відвідала сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, для здійснення оцінки їх потреб.