Конкурси до Дня Незалежності та Дня громади!

Дата: 20.07.2021 16:34

Запрошуємо бажаючих взяти участь у конкурсах, які Пулинська селищна рада  проводить до Дня Незалежності та Дня громади.

«Майбутнє моєї громади»

Учасниками конкурсу є  діти, які проживають на території Пулинської територіальної громади.

Вік учасників – від 8 до 15 років

Тематика робіт – майбутнє громади очима дітей.

Формат- А3, А4.

Конкурсні роботи подаються до бібліотеки Пулинської селищної ради (відповідно до графіка роботи бібліотеки; вихідний – вівторок) до 08 серпня 2021 року

Число переможців – троє ( І, ІІ, ІІІ місця). Члени журі  мають право присудити 1 (один) спеціальний приз  із відповідним обгрунтуванням у протоколі.

Переможці будуть оголошені та відзначені 24 серпня 2021 року під час святкування Дня Незалежності та Дня громади.

Роботи всіх учасників будуть виставлені для глядачів під час святкування.

«Люблю тебе, мій Пулинський краю»

Конкурс проводиться серед жителів громади, та тих, хто є вихідцями із Пулинської громади незалежно від їх місця проживання.

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:

від 14 до 21 року;

від 22 років і старші.

Тематика вірша – Пулинська громада та її люди.

Обсяг вірша – мінімум 8, максимум – 20 рядків.

Форма будь-яка.

Мова – українська.

Конкурсні роботи подаються до відділу гуманітарного  Пулинської селищної ради до 10 серпня 2021 року (вул.Шевченка,104, 2-й поверх, каб.212)

Твори подаються на паперових носіях, роздруковані на аркуші формату А4 із зазначенням на звороті прізвища, імені, віку автора, місця проживання та контакного телефону.

Кращі твори будуть опубліковані на сайті громади та у місцевому часописі «Вісті».