Ялинівські аматори побували на етнофестивалі «Житичі»

Дата: 13.07.2021 09:03

Ялинівські аматори побували на етнофестивалі «Житичі»

У культурно-мистецькому центрі "Поліська хата", що в селі Городське на Коростишівщині, відбулось свято "Зажинки" етнофестивалю "Житичі". На мистецьку подію завітало багато гостей: музичні, танцювальні, фольклорні колективи, народні майстри, художники. Серед учасників – фольклорний колектив «Криниченька» Ялинівського сільського клубу (керівник – Світлана Черниш). Наші аматори стали учасниками обряду збору першого снопа, традиційних зажинкових ігор і  гулянь та подарували присутнім блок жартівливих українських пісень. Від організаторів свята «Криниченька» отримала в подарунок набір запашних поліських трав’яних чаїв; від глядачів – щирі і теплі оплески з вигуками «браво», а від представників Житомирського обласного центру народної творчості – запрошення на міжнародне літературно-мистецьке свято «Лесині джерела».

Відділ гуманітарний