8 липня – День родини

Дата: 07.07.2021 08:30

«Родина - це те первинне середовище, де людина вчиться творити добро» (В.Сухомлинський).

День родини в Україні святкують 8 липня вже кілька років поспіль. Але це доволі молоде свято, адже його почали відзначати щорічно лише з 2012 року.

Найважливіше, що є в житті кожної людини – її родина. Адже родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають нам у складних ситуаціях, які дарують тепло. Це безпечний і затишний рідний дім, наш маленький світ в якому все дороге, звичне і зрозуміле.

Родина є фундаментом добробуту, злагоди й взаєморозуміння в державі. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними емоціями.

Бібліотека Пулинської селищної ради запрошує до перегляду тематичної виставки «Родина – мій дім, мій оберіг».

Приходьте до бібліотеки всією родиною. Тут ви знайдете книги і для себе, і для своєї малечі. Гарного читання!