Служба Старших Експертів пропонує

Дата: 05.07.2021 10:17

Служба Старших Експертів (SES) пропонує Пулинській громаді й підприємствам, що знаходяться на території громади, взяти участь у міжнародному Проєкті цієї Служби.

Служба Старших Експертів – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проєкти в інших країнах на громадських засадах в інших країнах на громадських засадах.

Тобто, експерти із різних сфер діяльності, які мають багаторічних професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надавати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником завдань.

Служба знайде потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, що вирішуються експертами, полягають, в першу чергу, в підвищенні кваліфікації  персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні завдань технічного та організаційного характеру (щодо вдосконалення виробництва, поліпшення якості, навчання персоналу та інше).

Проєкт оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні питання на залучення експертів).

Детальніша інформація за телефоном: +38 (095) 50-14-809.

Олексій Назаренко, представник «Фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва в Україні»