Оновили вхідну частину стадіону

Дата: 02.07.2021 16:26

В теплу пору року молоді люди та діти багато часу проводять на селищному стадіоні. Адже для заняття спортом та фізичною культурою тут створені хороші умови. А працівники відділу гуманітарного Пулинської селищної ради постійно працюють над їх покращенням.

Останній робочий день нинішнього тижня, п’ятницю, відділ гуманітарний разом із завідувачкою відділу Оленою Гузюк провели на стадіоні. Вони фарбували тренажери та центральну вхідну частину стадіону – ворота, хвіртку, арку, шлагбаум, частину огорожі.

Тепер своїми яскравими фарбами стадіон приваблюватиме іще більшу кількість любителів спорту. І це чудово. Адже лікарі радять: краще ходити на стадіон, займатися спортом, ніж сидіти за комп’ютером чи дивитися телевізор.