До уваги пасічників громади

Дата: 02.07.2021 09:02

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» селищним головою видано розпорядження «Про облік та реєстрацію пасік». Фізичним та юридичним особам, що займаються бджільництвом на території Пулинської селищної територіальної громади, цим рішенням передбачено:

- забезпечити розміщення пасік на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування, відповідно до ветеринарно-санітарних правил;

- здійснити реєстрацію пасік в Пулинській селищній раді, відповідно до Порядку реєстрації пасіки;

- у разі припинення діяльності пасіки її власник або уповноважена ним особа протягом десяти календарних днів письмово інформує про це Пулинську селищну раду;

- у разі перевезення (кочівлі) пасіки на адміністративну територію іншого органу місцевого самоврядування власник пасіки або уповноважена ним особа інформує про це Пулинську селищну раду.

Для ведення облікової документації пасік та видачу відповідних довідок заявникам уповноважено провідного спеціаліста з питань земельних ресурсів відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, земельних відносин та інвестиційної діяльності селищної ради Оксану Черниш.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника селищного голови Сергія Мурзакова.