Фотовиставка Олени Рачкован

Дата: 30.06.2021 18:50

30 червня у виставковій залі художнього музею «Пулинські барви» селищної ради відбулося відкриття фотовиставки «Будні, творчість, перемоги» Олени Рачкован.

Не кожному фотографу під силу «піймати» емоцію і закарбувати її у світлині. А художнику-викладачу Олені Рачкован – це вдається. Шість десятків своїх світлин пані Олена представила на фотовиставці. Про кожну з них детально розповіла, адже з кожною пов’язані її незабутні спогади. А згадати Олені Миколаївні є про що. 13 років вона пропрацювала викладачем художнього відділу Пулинської школи мистецтв. Виховала плеяду молодих художників, які неодноразово ставали переможцями різного рівня конкурсів. Деякі пов’язали своє життя з художньою архітектурою, дизайном. Багато з її талановитих вихованців так і залишилися дітьми на світлинах. «З минулим, з тим, що нас зв’язувало довгий час, важко розлучатися», - говорить Олена Рачкован. Ці незабутні яскраві миті життя надовго залишаються в людській пам’яті.

З відкриттям виставки Олену Рачкован привітав селищний голова Олександр Гаврилюк, вручив квіти й пам’ятний сувенір. Олександр Станіславович від імені Пулинської громади подякував Олені Миколаївні за працю, за любов до мистецтва.

До вітань приєднався й керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Микола Захарчук.

Багато теплих слів сказано на адресу Олени Рачкован й викладачем художнього відділу школи мистецтв, головою правління ГО художників-земляків «Пулинське земляцтво» Леонідом Фесенком.

Аматори Центру культури й дозвілля разом зі зберігачем музейного фонду Оленою Загацькою подарували пісенні сувеніри.

Свою персональну фотовиставку «Будні, творчість, перемоги» пані Олена присвятила Дню Конституції України, Дню молоді та глядачам Пулинщини.