Шановні жителі Пулинської громади!

Дата: 26.06.2021 14:42

Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої Незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеці.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Усі ми повинні пам’ятати, що держава – це не лише керівництво та депутати, це весь народ. І від щоденних дій кожного із нас залежить успіх не тільки нашої громади, але й країни, якою пишатимуться наші діти й онуки.

Від депутатського корпусу селищної ради, виконавчого комітету та себе особисто бажаю кожній родині міцного здоров я, щастя й добробуту.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із вас, а в душі міцніє почуття гордості за нашу державу.

Зі святом, з Днем Конституції України!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.