Привітали молодь громади

Дата: 25.06.2021 20:25

Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. В цей день прийнято заохочувати й нагороджувати успішних найталановитіших юнаків та дівчат різних професійних галузей – вчителів, медиків, військових, спортсменів, аграріїв та інших.

Урочистості з нагоди Дня молоді в Пулинах розпочалися 25 червня о 16 годині святковим концертом та врученням Подяк селищної ради за активну життєву позицію, сумлінне виконання службових обов’язків, досягнень у спорті.

Молодь громади вітала секретар ради Людмила Метельська, яка вручила подяки та подарунки: завідувачу Пулинською амбулаторією загальної практики сімейної медицини КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Роману Лісіцькому, спеціалісту ФГ «Вацьківських» Вадиму Вацьківському та Миколі Фесенку – за особистий внесок в розвиток інваспорту в громаді.

Святковий концерт розпочався запальним виступом «Зразкового художнього колективу, хореографічного колективу «Колорит» (керівник Максим Пташнюк) Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради. У концертній програмі також взяли участь хореографічний колектив «Сузір»я» школи мистецтв (керівник Олена Оріховська), працівники Центру культури й дозвілля – Віктор Саюк, Олена Загацька, солісти Наталія Журавська (с.Новий Завод), Тетяна Войтенко й Даша Рибчинська (с. Сколобів), Роман Шостак та інші.

Після довгого карантину і люди нудьгували без концертів та й самим артистам хотілося подарувати глядачам приємні емоції. І це їм вдалося. Присутні не скупилися на оплески, радісно вітали співаків, танцюристів, музикантів.

На урочистостях було цікаво не тільки дорослим, але й дітям, котрі розважалися на батутах та гойдалках. Свято для дітей продовжуватиметься й завтра. А сьогодні ввечері на молодь чекає святкова дискотека. Тож з прийдешнім святом – Днем молоді!

З днем молоді вас, наша юна зміна!

Дієва, працьовита і невпинна,

Обізнана, розумна й позитивна,

Смілива, небайдужа і активна!

Бажаємо вам планів й перспективи,

І успіхів небаченої зливи,

Ви – авангард, майбутнє лиш за вами,

Ідіть вперед правдивими стежками!