З нагоди Дня Конституції України

Дата: 25.06.2021 16:54

25 червня у Пулинах відбулися спортивні змагання, присвячені 25-ій річниці Конституції України та турнір з мініфутбол – пам’яті загиблого героя АТО Сергія Ковнацького.

У спортивних заходах взяли участь усі старостинські округи громади й представники спорту смт Пулини.

Перед початком змагань присутніх привітав селищний голова Олександр Гаврилюк. Прозвучали й музичні вітання у виконанні вихованок школи мистецтв.

На свято запросили маму Сергія Ковнацького пані Світлану, якій селищний голова вручив пам’ятний подарунок.

Змагання з волейболу, гирі, тенісу настільного, шахів, шашок, дартсу проходили на території ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-III ст., а з мініфутбол – на селищному стадіоні.

В упертій боротьбі місця розподілилися наступним чином: у загальнокомандному заліку І місце вибороли спортсмени смт Пулини; ІІ – Очеретянського старостинського округу; III – Івановицького старостинського округу.

У змаганнях з мініфутбол пам’яті Сергія Ковнацького золоті медалі та кубок здобула команда ФК «Пулини» (смт Пулини); срібло вибороли Новозаводські спортсмени; бронза дісталася Очеретянському старостату.

У нагородженні взяли участь селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк та головний суддя змагань Георгій Андрійчук.

Дякуючи присутнім за участь у сьогоднішньому заході, головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська наголосила, що таким чином старостинські округи зробили свій внесок в розвиток спорту громади. І це лише початок. Такі заходи проводитимуться і в майбутньому. Усім міцного здоров’я.