Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.06.2021 16:11

Сьогодні, 23 червня, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка.

Членами комісії було розглянуто 4 питання порядку денного:

- заяву громадянки про надання рішення органу опіки та піклування Пулинської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно дітей;

- заяву громадянки щодо надання висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини;

- затверджено 5 висновків про стан утримання, навчання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування;

- затверджено 20 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усі згадані питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорено присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами розгляду порядку денного, комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Служба в справах дітей