Нові здобутки «Колориту»

Дата: 23.06.2021 08:50

13 червня відбувся VII обласний конкурс хореографічного мистецтва "У ритмі танцю" за участю 34 колективів, які складалися з понад 1000 учасників.

Фото без описуПоказали свою майстерність Любарський, Чуднівський, Олевський, Попільнянський, Пулинський, Коростишівський, Андрушівський, Баранівський, Бердичівський, Овруцький, Житомирський райони та м. Житомир.

«Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради, художній керівник Максим Пташнюк, на розсуд журі Представили три хореографічні номери: «Гулянка на селі», «Поліський жартівливий танок», «Мир над Україною». За підсумками конкурсу колектив здобув II місце у номінації «Народна хореографія».

Після закінчення конкурсу ми пішли прогулятись у парк та новою набережною річки Тетерів.

Щиро вітаю колоритівців з новою перемогою та бажаю веселих, яскравих, сонячних канікул.

Оксана Василенко,

директорка  КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради