22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2021 15:45

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами та болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви й страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п'ятого українця.

Наш священний обов'язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна пам'ять загиблим і шана кожному, хто відстоює мир та свободу ціною власного життя.

До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні працівники бібліотеки Пулинської селищної ради підготували виставку-пам'ять «Йшов солдат в ім'я життя». На ній представлено книги, які розповідають про початок війни, перебіг та наслідки цього трагічного періоду для України, висвітлюють питання про справжні причин війни та історичне значення перемоги над нацизмом.