Літо – прекрасна пора

Дата: 18.06.2021 09:31

Нарешті червень став таким, яким ми його чекали: по літньому теплим та лагідним, що радує нас своїм теплом та милує око різноманіттям квітів, зеленню дерев та трав. На клумбах рясно цвітуть піонії, в садах дозрівають соковиті вишні, черешні. А дітворі - час літніх канікул, активного відпочинку.

Особливо гарно цієї пори в селищному парку, де покошена трава, чисто, охайно й затишно. Саме тут чи не щодня можна побачити дітвору, яка приходить, щоб покататися на гойдалках, порозважатися. Тут можна зустріти й молодих мам з колясками та молодь.

Селищний парк – наша окраса й чудове місце для відпочинку. Тож радіймо літу, вдихаймо аромат піоній. Бо червень буде не схожим на липень чи серпень. Вони радуватимуть нас своїми красотами та принадами. А врешті-решт кожен місяць, як і пора року по своєму красиві.