Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Пулинська селищна рада та її виконавчі органи про роботу за травень 2021 року

Дата: 16.06.2021 09:06
Кількість переглядів: 328

Пулинська селищна рада та її виконавчі органи

про роботу за травень 2021 року

Пулинська селищна рада та її виконавчі органи у своїй діяльності керується  принципами Європейської Стратегії інновацій та доброго врядування.

Протягом травня місяця Рада та її виконавчі органи працювали над реалізацією власних повноважень.

В травні відбулося одне пленарне засідання сьомої позачергової сесія 8-го скликання на якому прийнято 3 рішення.

Проведено три засідання постійних комісії селищної ради на яких було розглянуто та вивчено ряд проектів рішень на наступну чергову сесію.

Відбулося одне засідання виконавчого комітету на якому прийнято 18 рішень.

Відділом загальної та організаційної роботи прийнято та розглянуто 31  звернення громадян.

Особистий прийом громадян селищним головою О. Гаврилюком,  секретарем селищної ради Л. Метельською проводився відповідно до затверджених графіків. Із загальної кількості звернень на особистих прийомах за травень розглянуто:

-селищним головою - 17 звернень;

-секретарем селищної ради-8 звернень.

Зареєстровано 290 вхідних та 190 вихідних листів, 4 запити на отримання публічної інформації, 2 адвокатських запити та 1 депутатське звернення. 

Протягом місяця громадянам видано 128 довідок.

Проведено 22 обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.

В травні пройшло 3 засідання адміністративної комісії, де розглянуто адміністративні протоколи.

Укладено 14 договорів оренди нерухомого майна та договорів про відшкодування витрат на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг.

Надання адміністративних послуг

Відділ організації надання адміністративних послуг протягом травня прийняв 94 пакети документів по напрямку «Соціальна громада».

Щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання в травні надійшло 105 звернень.

3 звернення надійшло з приводу  реєстрації громадського об’єднання.

В реєстр «Територіальна громада» спеціалістами відділу  занесено 50 справ.

Також прийнято:

5 заяв для встановлення, продовження статусу багатодітної родини;

2 заяви для видачі посвідчення інваліда війни;

3 заяви з метою  встановлення на чергу для санаторно-курортного лікування;

11 заяв для  вклеювання фотокартки до паспорта гр. України у зв’язку з досягненням 25-та та 45-ти річного віку.

90 заяв для видачі витягів з державного земельного кадастру та довідок про нормативно-грошову оцінку землі;

До реєстру нерухомого майна в травні  занесено 362 cправи (реєстрація прав власності на нерухоме майно, реєстрація (договорів оренди землі) іншого речового права).

Щоденно відділ  видає результи послуг та консультує громадян.

Благоустрій та житлово-комунальне господарство

В травні спільно із старостами старостинських округів, організовано та виконано роботи з благоустрою населених пунктів громади.

Здійснено роботи з ямкового ремонту доріг в смт. Пулини по вул. Незалежності та від повороту на Заповіт до костьолу у напрямку Ясної Поляни.

Проведено роботи з освітлення вул. Шкільна, Старицького, І. Франка в смт. Пулини.

Виготовлено та встановлено автобусні зупинки в смт. Пулини по вул. Незалежності та в с. Івановичі.

Виготовлена проектна документація з ямкового, капітального ремонтів доріг комунальної власності, об’єктів благоустрою.

Проведено тендерні закупівлі з придбання та перевезення відсіву, грейдерування доріг комунального значення.

Фінанси

За 5 місяців 2021 року бюджет селищної територіальної громади за загальним фондом виконано  по доходах у сумі 44220,9 тис. грн. і по видатках у сумі 42567,1  тис. грн., що дорівнює відповідно 104,1 % та 96,8 % від уточненого плану на звітний період.         

Якщо говорити про виконання власних доходів в цілому по територіальній громаді,  то рівень виконання дохідної частини загального фонду становить 110,2 %. При уточненому плані 16257,6 тис. грн. фактично надійшло 17916,5 тис. грн., що більше плану на 1658,9 тис. грн.

Освіта

В травні громада отримала сертифікат за участь у проєкті «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні» на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 8 кабінетів початкової освіти та 4 кабінетів математики у сумі 1 000 000 грн.

Стартувало ЗНО з хімії, англійської мови, математики. У тестуванні з хімії взяло участь  4 учні, з англійської мови – 16, математики -71.

Відділом освіти було організовано підвіз випускників до пунктів тестування в м. Житомирі.

У закладах загальної середньої освіти пройшли Останні дзвінки.

З 29 травня в 11 закладах загальної середньої освіти розпочали роботу табори організованого дозвілля, в яких залучено 300 дітей.

Вихованці КЗПО «ЦДЮТ» Пулинської селищної ради, здобувачі освіти ЗЗСО долучилися до участі у фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки» і вибороли перемоги; взяли участь у обласному інтелектуальному конкурсі юних журналістів та посіли ІІ місце; обласних виставках-конкурсах «Поліські візерунки» та «Іграшковий дивосвіт».

Зразковий хореографічний колектив «Колорит» Центру дитячої та юнацької творчості взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського та стали Дипломантами.

Захист прав дітей

В травні проведено роз’яснювальну роботу з  3 опікунами, піклувальниками щодо стану виховання та утримання підопічних дітей. Підготовлено висновок про стан утримання та виховання 1 підопічної дитини.

Службою у справах дітей організовано участь 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в обласному заході – традиційній зустрічі керівництва ОДА та РДА з випускниками 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Підготовлено та направлено пакет документів на 4 дітей про припинення опіки над ними.

Службою у справах дітей  проводиться комплексна робота щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Протягом травня проведено 3 профілактичні рейди на території Кошелівського, Мартинівського, Бабичівського старостинських округів та на території смт. Пулини та с. Буряківки.  Обстежено матеріально-побутові умови проживання 17 сімей.

Одним із найважливіших питань, яке перебуває на постійному контролі служби у справах дітей є  попередження насильства в сім’ї та своєчасний захист дітей від усіх видів насильства.  Протягом травня до служби надійшло 2 повідомлення про вчинення насильства відносно дітей. У ході перевірки, одне з них було не підтверджено, у другому випадку -  3 дітей рішенням виконавчого комітету селищної ради терміново відібрано із сім’ї та тимчасово влаштовано в сім’ю родичів, знайомих.

За результатами виїздів було виявлено та поставлено 1 дитину  на облік дітей,  які перебувають у складних життєвих обставинах, та готується пакет документів на постановку ще 7 дітей, з однієї сім’ї.

Проведено 6 профілактичних бесід за місцем проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо стану виховання та утримання дітей.

Ініційовано та направлено 3 листи на поліцію з метою притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків.

Службою у справах дітей  до Дня захисту дітей організовано проведення конкурсу дитячих малюнків для дітей  віком від 7 до 15 років «Громада майбутнього очима дітей» та благодійної акції «Кошик добра».

Соціальний захист, культура, спорт

У травні місяці нараховано та профінансовано із місцевого бюджету компенсацію 9 фізичним особам за надання соціальних послуг на непрофесійній основі на суму 9,4 тис. грн.

Відшкодовано витрати, пов’язані із наданням послуг зв’язку, 20 особам на суму 2,2 тис. грн.

Профінансовано компенсацію за пільговий проїзд окремим категоріям громадян на суму 10 тис. грн.

Із обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, фактично відпущено медикаментів на суму 615 грн. (одна особа).

Протягом травня комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Пулинської селищної ради надано 1972 соціальні послуги для одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Під соціальним супроводом Центру надання соціальних послуг знаходиться 17 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Всього на обліку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах -  27, в них виховується 63 дитини.

Протягом травня соціальними фахівцями відвідано 4 ДБСТ, 8 прийомних сімей, 2 опікунські сім’ї, складено акти результату візиту в дані сім’ї.

Проведено 3 (три) профілактичні рейди на території Кошелівського, Пулино-Гутського, Очеретянського старостинських округів та на території смт. Пулини.

З метою усунення причин виникнення правопорушень та попередження нових асоціальних дій проведено індивідуальну профілактично-роз’яснювальну роботу з 3 суб’єктами пробації, які проживають на території Пулинської територіальної громади.

До Дня пам’яті і примирення проведено мітинг із покладанням квітів до Монументу Слави, 9 травня – меморіальні заходи (покладання) до пам’ятних місць, які пов’язані із визволенням України та вшануванням захисників України.

Організовано та проведено виставку художника Валерія Радецького під назвою «Погляд у світ».

В рамках відзначення Дня музеїв було відвідано краєзнавчий музей у с. Великий Луг, Курненської громади.

Підготовлено та відправлено заявку на участь у конкурсі (інфраструктурний грант) «Сучасні інформаційні технології в музеї «Пулинські барви»: вимога часу та крок до успіху».

Відбувся випуск у школі мистецтв. Свідоцтва про закінчення мистецького закладу отримали 15 випускників: 7 - музичного  та 8  художнього відділів.

Протягом травня представники ФК «Пулини» зіграли 4 матчі у першості Житомирської області; команда «Фанат» - 2 матчі у першості області серед ветеранів 40+; команда «Надія» (Гута-Юстинівка) – 2 матчі на першість Житомирського району.

Вихованці ДЮСШ (три вікові категорії) взяли участь у футбольному фестивалі під девізом «Даруймо радість дітям» , що проходив у с.Селянщина.

Завершено роботу щодо реєстрації ГО «Футбольний клуб «Пулини».

Розпочато роботу щодо підготовки і проведення конкурсу на заміщення посади директора КНП «ЦПМСД» Пулинської селищної ради.

___________

У травні в громаді проводилася перевірка Державною екологічною інспекцією Поліського округу.

Протягом місяця:

- проведено інвентаризацію зелених насаджень та пасік;

- перевірено технічний стан дитячих ігрових  та спортивних майданчиків;

- підготовлені та направлені документи до Мінцифри для отримання інтернет-субвенції;

- узагальнено анкетування мешканців старостинських округів щодо інтеграції Стратегії;

- розроблено схеми санітарної очистки населених пунктів.

Пулинська громада стала однією з 67 громад з 21 області України яка отримала можливість взяти участь у конкурсі проєктів та позмагатись за шанс отримати фінансову підтримку від Програми “U-LEAD з Європою” у сумі 10 тис. євро. на реалізацію проєкту  «Громада дружня до бізнесу».

Протягом місяця члени робочої групи активно працювали над написанням проекту, в результаті чого було підготовлено проекту заявку та направлено на розгляд.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь