Шановні донори Пулинської громади!

Дата: 14.06.2021 10:55

14 червня відзначають своє свято ті, хто рятує життя людей, віддаючи їм власну кров.

Донорство – це не професія і не навчальна дисципліна. Це почесний статус, який означає належність до величезної сім’ї тих, котрі несуть у цей світ гуманність, доброту і милосердя. Це тихий подвиг, непомітний для більшості оточуючих.

Донори здають кров не за грошей чи піару, а в ім’я порятунку життя зовсім незнайомої людини. І це, мабуть, найбільше, що можна зробити для своїх краян.

Тож у цей світлий день хочеться висловити найщирішу вдячність усім донорам громади за їхню небайдужість і врятовані людські  життя.

Низький уклін вам за кожну краплю рятівної крові, за вашу благородну справу. Нехай зроблене вами добро повернеться сторицею.

З повагою Пулинська селищна рада.