Дата: 10.06.2021 22:07

Сьогодні, 10 червня, в залі адміністративного приміщення  Пулинської селищної ради відбулося засідання робочої групи.

Тема засідання: «Проєктна діяльність, як дієвий інструмент реалізації стратегії розвитку територіальної громади».

Зустріч вів Анатолій Ковтонюк - радник з питань надання муніципальних послуг програми «ULEAD з Європою».

Керівники підрозділів виконавчого комітету Пулинської громади, старости,   представники депутатського корпусу  та голови громадських організацій обговорили ряд важливих питань:

-чим живуть мешканці громади;

-оцінка стану громади (працевлаштування, екологічний стан, освітні послуги, стан доріг);

-що слід змінювати передусім (підтримка фермерства, використання місцевих природніх ресурсів, розвиток малого та середнього бізнесу);

Ключові питання зустрічі - проектна діяльність територіальної громади та  роль органів місцевого самоврядування в цьому процесі.

Присутні обговорили, в яких сферах життєдіяльності громади є нагальна потреба проектної діяльності, як писати проекти та з якими проблемами стикаються органи місцевого самоврядування при написання проектів.