Рейд «Канікули»

Дата: 10.06.2021 16:16

10 червня 2021 року у рамках рейду «Канікули» працівниками служби у справах дітей Пулинської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» Аліною Грибан та головним спеціалістом служби у справах дітей Житомирської РДА Мариною Черниш було здійснено профілактичний захід (рейд) у прийомні сім’ї та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади, а саме: с.Мартинівка, с.Видумка, с.Новий Завод, с.Чехівці, с.В’юнки, с.Бабичівка, с.Будище, с.Липівка, с.Корчівка. В ході рейду було обстежено умови проживання та виховання дітей із прийомних сімей Мартинівського старостинського округу. В ході відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з батьками було проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних умов утримання та виховання дітей, попереджено про відповідальність за здоров’я та безпеку дітей під час літніх канікул. Ці сім’ї і надалі перебуватимуть на контролі працівників служби у справах дітей.