З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації в області працював представник бюро правової допомоги

Дата: 09.06.2021 15:11

7 червня 2021 року під час проведення періодичної реєстрації суб’єктів пробації начальник Пулинського бюро правової допомоги Олексій Невмержицький провів  правопросвітницьку бесіду на тему «Порядок отримання безоплатної правової допомоги».

Він розповів клієнтам пробації, чим відрізняються первинна та вторинна правова допомога, зокрема наголосив, що безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) включає такі види правових послуг:

- захист;

- здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складення документів процесуального характеру.

Говорив представник бюро правової допомоги і про основні права та обов’язки клієнтів пробації. Не оминув він увагою зміни у законодавстві в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, а саме постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Метою таких заходів є підвищення правової свідомості та інформування суб’єктів пробації про можливості використання та захисту їх прав у повсякденному житті.

Пулинський районний

сектор філії Центру пробації