Із засідання восьмої сесії селищної ради

Дата: 03.06.2021 16:46

3 червня відбулася засідання восьмої сесії VIII скликання селищної ради, на розгляд якого було внесено близько 20 питань порядку денного:

- Про затвердження розпоряджень селищного голови;

- Про Програму фінансової підтримки громадської організації «Пулинська регіональна спілка ветеранів антитерористичної операції» на 2021 р.

- Про Програму відшкодування депутатами Пулинської селищної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2021 р.;

- Про виплату грошової допомоги;

- Про внесення змін до бюджету селищної територіальної громади.

Розглянуто низку земельних питань.

З пропозиціями по перерозподілу видатків бюджету селищної територіальної громади виступила начальник фінансового відділу Людмила Сак. Запропоновано зменшення резервного фонду, спрямувавши:

- відділу освіти для оплати відряджень КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» - 10000 грн;

- на потреби Програми фінансової підтримки КБП «Пулинський водоканал» – 63000 грн.

У виступі начальника фінансового відділу йшлося й про субвенції з обласного бюджету за клопотання депутатів обласної ради, а саме:

1) А. О. Подіка – 36200 грн – на придбання світильників на енергозберігаюче світлодіодне освітлення для Івановицької ЗОШ І-ІІІ ст.; 50 000 – на капітальний ремонт по заміні світильників в приміщенні ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ;

2) Д.І.Кропачов – 27150 грн – для придбання мультимедійної дошки для КПМНЗ «Пулинської школи мистецтв» селищної ради

на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури

3) В.Й.Розвадовського – капітальний ремонт (відновлення) вуличного освітлення:

-  по вул. Чайковського, пров. Шевченка (смт Пулини) 120000;

- по вул. Набережна, Волі, Правобережна, Молодіжна – 51000;

- Чкалова, Ювілейна – 79000 грн.

Надійшла й інша субвенція з бюджету Курненської сільської територіальної громади в сумі 79000 грн.