На "Зоряному Олімпі" громади спалахнули нові яскраві імена

Дата: 02.06.2021 16:18

Свято «Зоряний Олімп», що відбулося 2 червня, - це свято талантів, де відзначили найкращих учнів та вчителів, які гідно представляли Пулинську громаду на різних конкурсах та олімпіадах.

З кожним роком на освітянському «Зоряному Олімпі» нашої громади засвічуються все нові й нові імена тих, хто заглиблюється в таємниці науки й досліджень, тих, хто дарує свій талант і свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам. Цього року їх понад 80 та понад 40 наставників.

Святковий захід відбувся в залі Центру культури й дозвілля селищної ради. На сцену один за одним виходили талановиті учні, яких вітали й нагороджували в таких номінаціях:

- «Ерудит року» - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк;

- «Творча особистість» - начальник відділу освіти Наталія Опанащук;

-  «Юні художники» - секретар ради Людмила Метельська;

- «Юні читці» та «Екологи-дослідники» - головний спеціаліст відділу освіти Лариса Черниш;

- «Фотолюбителі» - інспектор з кадрової роботи Наталія Кучер;

- «Співочий голос» - директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Оксана Василенко;

- «Творчі екологи» - спеціаліст І категорії відділу освіти Ірина Міщук;

- «Cузір»я талантів» та «Хореографія» - головний спеціаліст відділу освіти Світлана Онищук.

Такі досягнення наших школярів стали реальністю завдяки спільній праці педагогів, батьків та самих учнів.

У своєму виступі Олександр Гаврилюк зазначив, що кожна дитина має талант. Педагоги та батьки допомагають його розвивати. І ми повинні пишатися такими дітьми.

Нагородження вчителів провели Олександр Гаврилюк та Наталія Опанащук.

Музичні та віршовані сувеніри присутнім дарували учні: Мирослава Дубина, Даша Рибчинська, «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» (керівник Максим Пташнюк), Сабіна-Анна Дмуховська, Назар Войтюк, Віолета Талько, ансамблі «Волошки», «Краплинки», виступи яких супроводжувалися оплесками та вигуками «Браво!».

А на завершення від ведучих свята талановитим учням та їхнім наставникам адресовані такі віршовані побажання:

«Будьте першими в науці й високими душею,

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею».