Благодійна акція «Кошик добра»
У перший літній день в Україні відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Справа дорослих – піклуватися про їх добробут і безпеку.
Працівниками служби у справах дітей від Пулинської селищної ради 1 червня було проведено благодійну акцію «Кошик добра». Багатодітним сім’ям та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, вручено продуктові набори та солодощі. Всього було відвідано 25 сімей, які проживають на території нашої громади.
«Щасливе дитинство – у наших руках, - наголошують працівники служби у справах дітей Пулинської селищної ради. - Дорогі батьки! Давайте частіше проводити час з дітьми. Чути та втілювати їхні побажання. Дбати про розвиток, освіту і відпочинок. І головне – нехай всі діти будуть здоровими та щасливими!».