Громада майбутнього очима дітей

Дата: 01.06.2021 11:35

Службою у справах дітей селищної ради підбито підсумки конкурсу дитячих малюнків «Громада майбутнього очима дітей» з нагоди Дня захисту дітей. На конкурс подали роботи 54 учасники.

І місце зайняли: Іщенко Олександра та Клименко Михайло.

II місце – Яременко Поліна, Гаврилюк Богдан, Володіна Аліна, Кірішоглу Халіме, Жальчук Андрій.

III місце – Зелінська Ірина, Лисюк Богдан, Саламатова Дар’я, Боярчук Діана, Костриця Владислав, Мельник Світлана, Бовсунівська Валерія, Новаківська Маргарита.

Щиро дякуємо за активну участь усім дітям, які долучились до конкурсу! Маємо надію, що усе, що намалювали юні художники, з часом втілиться у життя на території нашої Пулинської громади. Бажаємо школярам гарних літніх канікул! За кращі роботи учасники отримають заохочувальні призи.

Служба у справах дітей селищної ради щиро вітає з Днем захисту дітей!

Будьте усі здорові й хай усі Ваші мрії збуваються!