Селищна бібліотека – захід для дітей

Дата: 31.05.2021 10:12

29 травня в бібліотеці Пулинської селищної ради було гамірно: діти середнього шкільного віку зібрались на свято дитинства. Цьому передував останній дзвінок, що пролунав для них у школах та наближення першого червня – першого дня літа, що й чекали учні з нетерпінням.

Майбутнє кожної нації – це діти. Якими вони виростуть – таким буде і майбутнє покоління. Кожен з нас може долучитись до цього, даруючи їм свою любов, увагу й повагу.

Що може бути кращим за спілкування? Тож спілкувались з юними читачами на різні теми: про права й обов'язки дітей, про доброту, чесність, ввічливість і чемність. На ці теми школярики охоче демонстрували сценки, які готувалися в ході свята за кілька хвилин.

Ігри, конкурси та вікторини пройшли весело та цікаво. Перемогла дружба, тому призи отримали всі учасники дійства.

Ми побували в парку, де і продовжилось свято. Там і домовились зустрітися через тиждень, щоб продовжувати наші зустрічі, адже ще є багато різних тем, які приноситимуть дітям користь і радість одночасно.

Запрошуємо всіх охочих на наші зустрічі!

На святі було відзначено найактивнішу учасницю гастрономічного туру по Європі, що проводився в бібліотеці, – Ліану Опанащук, невеличким подарунком.

Ольга Буланова,  бібліотекар