Школа мистецтв святкувала випускний

Дата: 31.05.2021 08:58

Вперше за тривалий проміжок часу, ми змогли зустрітись на «живому» концерті зі своїми рідними та близькими, зі своїми глядачами. Особливо приємно що цей захід стосувався випуску в школі мистецтв Пулинської селищної ради.

Цей рік був дуже щедрий на свідоцтва з відзнакою. Шість випускників музичного відділу із семи й вісім випускників художнього відділу із восьми отримали дипломи з відзнакою.

Селищний голова Олександр Гаврилюк привітав випускників. На святі також були присутні люди, які всіляко підтримують школу мистецтв – це батьки й благодійники.

В Щасливу путь – випускники.

Дякуємо «Центру культури й дозвілля» в особі Віктора Саюка за надане приміщення.

Художники організували у фоє чудову виставку, а випускники музичного відділу дарували слухачам чарівні мелодії.

В концерті брали участь вихованці вокального відділу: Божена Бернацька, Назар та Ангеліна Войтюки, Даша Рибчинська.

Хореографічний колектив «Сузір'я» (керівник О.В.Оріховська) виконав хореографічні композиції.

Довідково:

Випускники музичного відділу: фортепіано – Софія Лонська, Вероніка Прокопчук, Ліля Поліщук (викладач О.М.Адамович); Мар'яна Яременко, Софія Косенко (викладач С.П. Северин); Артур Яковенко (викладач Л.В.Кот).

Випускник духового відділу – Олександра Лубчук (викладач І. Г. Іщенко);

Випускники художнього відділу – Мар'яна Яременко, Поліна Яременко, Софія Косенко, Валерія Рижук, Тетяна Грибан, Анастасія Грибан, Інна Бернацька, Настя Туровець.

Василь Бернацький, директор школи мистецтв